Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Chocimino - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

299 000 zł16 200 m² 18,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka siedliskowa z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1,620 ha. Działka ta to oaza ciszy i spokoju, położona z dala od zgiełku dużych miast , w lesie.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 776 zł141 058 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prywatny las w Chocimino, gm. Polanów Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna przy lesie Świerzenko

Świerzenko(Chocimino + 13 km)

1 468 800 zł203 494 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 20.3494 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Koszalińska

Bobolice(Chocimino + 13 km)

300 000 zł10 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka rolna o pow. 1ha zlokalizowana na obrzeżach miasta Bobolice. Doskonała lokalizacja przy lesie i jarze którym wartko płynie strumień z krystalicznie czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Węgorzynko

Węgorzynko(Chocimino + 23 km)

62 760 zł1 569 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ostatnie działki budowlane w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Rosnowo

Rosnowo(Chocimino + 24 km)

990 000 zł14 000 m² 70,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna W pięknej okolicy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży gruntu rolnego położonego w malowniczej i spokojnej okolicy, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sierakowo Sławieńskie

Sierakowo Sławieńskie(Chocimino + 21 km)

45 000 zł3 650 m² 12,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 3650 m2. Działka rolna o powierzchni 3650 m2 w mijscowości Sierakowo Sławieńskie w gminie Sianów w powiecie koszalińskim. Według Miejscowego Planu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Wołcza Wielka

Wołcza Wielka(Chocimino + 19 km)

3 700 000 zł275 890 m² 13,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Chcielibyśmy zaproponować ciekawą nieruchomość inwestycyjną składającą się z czterech działek o ogólnej powierzchni 27,589 ha. Położonych na pojezierzu bytowskim w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Darnowo

Darnowo(Chocimino + 19 km)

150 000 zł24 535 m² 6,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Drzewiany

Drzewiany(Chocimino + 8 km)

42 000 zł1 269 m² 33,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1269m położona w miejscowości Drzewiany gm. Bobolice. Nieruchomość idealna dla amatorów ciszy i spokoju. W okolicy liczne jeziora oraz piękne tereny leśne. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Sportowa

Manowo(Chocimino + 25 km)

153 735 zł1 107 m² 138,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane pod lasem! Działki pod zabudowę jednorodzinną na sprzedaż. Działka posiada wydane warunki zabudowy! Działki w Manowie na sprzedaż. Na sprzedaż kompleks działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kościernica

Kościernica(Chocimino + 19 km)

77 000 zł1 100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1100 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij