Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Chocimino – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł16 200 m² 18,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka siedliskowa z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1,620 ha. Działka ta to oaza ciszy i spokoju, położona z dala od zgiełku dużych miast , w lesie.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 776 zł141 058 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prywatny las w Chocimino, gm. Polanów Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Wyszewo

Wyszewo(Chocimino + 21 km)

189 000 zł2 192 m² 86,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). W miejscowości Wyszewo czeka na Was działka o powierzchni 2192 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kościernica

Kościernica(Chocimino + 19 km)

99 000 zł1 500 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

? działki budowlane w malowniczej Kościernicy, gmina Polanów ? ? Na sprzedaż: działka nr 82/14 o powierzchni 0,1500 ha w urokliwej miejscowości Kościernica - tylko 20 km od Koszalina, 13.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Pasieka

Pasieka(Chocimino + 22 km)

799 000 zł132 100 m² 6,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę leśną nr 454/1 położoną w miejscowości Pasieka gm. Miastko w otoczeniu kompleksów leśnych oraz użytków rolnych. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Zielenica

Zielenica(Chocimino + 21 km)

560 000 zł40 800 m² 13,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 40 800 m2 w malowniczej miejscowości Zielenica, gmina Malechowo! Lokalizacja: działka o powierzchni 40 800 m2 znajduje się w urokliwej miejscowości Zielenica,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Podgóry

Podgóry(Chocimino + 19 km)

200 000 zł7 800 m² 25,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna w malowniczej okolicy Podgór, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Wierzchowo

Wierzchowo(Chocimino + 23 km)

3 500 000 zł64 600 m² 54,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 6,46 hektara w miejscowości Wierzchowo z bezpośrednim dojściem do jeziora. Działka numer 1/3 w Wierzchowie , teren przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Trzebieszyno

Trzebieszyno(Chocimino + 24 km)

396 000 zł3 174 m² 124,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w województwie pomorskim w powiecie bytowskim w gminie Miastko. Działka rekreacyjna o powierzchni 3174m2 nad jeziorem Wielołęka z linią brzegową (z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Biały Bór

Biały Bór(Chocimino + 22 km)

130 000 zł1 499 m² 86,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy o pow. 1499 m2. Nieruchomości Apartament przedstawiają działkę z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1499 m2 znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Sezamkowa

Manowo(Chocimino + 25 km)

142 000 zł1 091 m² 130,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w kompleksie sześciu działek w miejscowości Manowo, usytuowana w drugiej linii zabudowy od ulicy Sezamkowej. Na zdjęciu sprzedawana działka jest oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kościernica

Kościernica(Chocimino + 19 km)

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1200 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Kościernica gm. Polanów. Wydana decyzja o warunkach zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij